@

O mnie

Małgorzata BiałachZajmuję się rozwojem osobistym i duchowym od czasów szkoły średniej. Od zawsze miałam silną determinację, by uzdrowić swoje życie. Poznałam wiele ścieżek i wiele skorzystałam z nich. Każdą ciekawą technikę wypróbowywałam na sobie, wychodząc z założenia, że łączenie technik potęguje efekt. Moja systematyczność i wytrwałość opłaciły się, a efekty są konkretne w każdej dziedzinie życia. Miałam masę wzorców i karmy do uzdrowienia. W moim życiu było tak dużo bólu, cierpienia i poczucia odrzucenia, paraliżujących lęków, że w pewnym momencie stanęłam przed wyborem - albo się zmieniam albo umieram. Wybrałam zmianę, po rozpaczliwej modlitwie do Boga, by mi pomógł, przyszła wiedza w postaci książek, a gdy stałam się gotowa pojawił się regresing, co było punktem zwrotnym w moim życiu. Krok po kroku wszystko zaczęło się prostować. Dotarłam do korzeni moich problemów z dzieciństwa i w poprzednich wcieleniach, miałam wrażenie jakby spadły mi klapki z oczu, a moja świadomość i percepcja poszerzyły się. Od tego momentu wszystko przyspieszyło.

Poznałam wiele metod i z każdej wyniosłam wiele dobrego, ale zawsze wracam do regresingu jako wiodącej techniki, gdyż nieodmiennie zadziwia mnie swoją prostotą, a jednocześnie ogromną skutecznością i szerokim wachlarzem możliwości i zastosowań, które oferuje.

Szkoliłam się u twórcy metody Leszka Żądło uczestnicząc przez parę lat w warsztatach regresingu i pomagając w sesjach grupowych.

Z obserwacji swoich i innych wiem, że jeśli naprawdę chcesz zmierzyć się ze swoim cieniem i uczciwie pracujesz nad sobą, Twoje życie ulegnie przemianie.

Pracuję z ludźmi od kilkunastu lat wykorzystując swoje własne doświadczenie i wiedzę ze szkoleń. Staram się podchodzić do każdego z akceptacją, gdyż mam świadomość, że każdy jest boską, dobrą i niewinną istotą, nawet jeśli w danym momencie tego nie czuje i nie przejawia tego. Uwalniając negatywne wyobrażenia na swój temat, odkrywamy własną doskonałość, naszą esencję, to, czym zawsze byliśmy tylko o tym zapomnieliśmy.

Obecnie oprócz regresingu wykorzystuję również inne techniki, jak:

• EFT – jest świetne do uzdrowienia dzieciństwa i konkretnych wydarzeń z życia
  • Hunę i Theta Healing - skuteczne uzdrawianie duchowe na poziomie ciała, emocji i przekonań
  • Terapię Traumy, Somatic Experiencing - uzdrawianie emocji poprzez pracę z ciałem, praca z pierwotnymi instynktami wbudowanymi w nasz mózg gadzi (walka, ucieczka, zamrożenie)
  • TRE - ćwiczenia uwalniające traumę, stres, emocje i zwiększające przyjemność z seksu :)
  • Kundalini jogę – szybko podnosi poziom energii i wibracje, ma moc transformacji wzorców
  • BARS - oczyszcza umysł z kodów telepatycznych przejętych od innych ludzi i otwiera na zmiany
  • medytacje, modlitwy i afirmacje– gdyż odwołanie się do Boga (Siły Wyższej) potrafi wyciągnąć z każdej pozornie beznadziejnej sytuacji.

Zapraszam również na moją druga stronę:

Droga Światła - www.drogaswiatla.pl